• Неодамнешно
AC Компресор 447280-3150 SV07C За Тојота Passo 1.0 1.3 Daihatsu Terios 2007-
zoom_in

AC Компресор 447280-3150 SV07C За Тојота Passo 1.0 1.3 Daihatsu Terios 2007-

DEN 5040.00

Количина на стоки
check Тековен


AC Компресор 447280-3150 SV07 C За 1.0 1.3 Daihatsu Terios 2007-
Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelian
Опис :
Тип : Клима Уред Компресор
Бренд : Нови cid)
Дел# : 447280-3150
Количина : 1 парче
Компресор Тип : SV07 C
Напон : 12 V
Жлебови : 6 PK
Примена :
за 1.0 1.3 Daihatsu Terios
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.

Број На Модел На:
4472803150
is_customized:
Yes
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Тип:
ac компресор
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex DHL или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
4472803150
Производителот Дел Број:
4472803150

Најдобри понуди..