• Намалена цена
  • Неодамнешно
BllooBeell 3pieces Жените Чипка Секси долна облека Лесна Гаќи Дама Шупливи Од Средината на Пораст Гаќи Девојка Ултра-тенок Кратко
zoom_in

BllooBeell 3pieces Жените Чипка Секси долна облека Лесна Гаќи Дама Шупливи Од Средината на Пораст Гаќи Девојка

DEN 360.00 479.52

Количина на стоки
check Тековен

Ако не добиете предмети во рамките на
30days. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас во времето
и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми. 4 : Кога ќе цел предмети, ве молиме оставете го целосното име на примачот, детални адреса , вклучуваат улица број и куќен број.Обично во јужна Америка
превозот време ќе биде неколку дена подолго од погоре. Ако сте задоволни со производи, среќни со договорот. Ако сакате да се вратите или размена на производи,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дневна
откако ќе прими пакет, И контакт со неисправни предмети количина
и јасна слика.
Ве Молиме Љубезно Забелешка!!! 1 : Можеби понекогаш транспорт брзина бавно, ако е датум на испорака ќе заврши и пакет уште не е пристигнат , ве молиме да ни даде порака , ние може да се прошири за заштита на денот. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,како што е губење на време
во царина или други евентуалното одлагање. Начин На Плаќање : Зачувам; Paypal; Т/T;Western Union. Ние ќе обработиме вашето враќање во рок од 1-3 дена,и
ние сме одговорни за сите дополнителни такси превозот. Само неисправни производи ќе бидат понудени за враќање и замена. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,
инаку,ние ќе брод вашата точка база на вашиот Зачувам адреса,па направи
сигурни дека тоа е точно.
ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
Материјал : 90%Најлон+10%Spandex
Crotch : 100% Памук
Количина : 3pieces/многу Боја : како на сликите покажуваат
Пакет : Индивидуални пакет
Долна облека функција; Кул,Мазна, дише,здравје и комфор.
Врати/Размена
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби. Ова е многу важно.
Лесно Шопинг
pls употреба на шопинг количка да се направи цел повеќе од еден објект,кликнете
"View Мојата Продавница" или "View My Врвот Продажба на Производи"
на горниот десен агол на страницата, тогаш
Додади во Кошничка - Продолжете со Купување - Прикажување на Шопинг Кошничка
- Ги Проверите Сите Ставки - Купи Сега
Плаќање
1.

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Пораст Тип:
Средината На Пораст
Број На Модел На:
NB00013-3pcs
Декорација:
Чипка
Материјал Состав:
Памук & Spandex & Најлон
Бренд Име:
BllooBeell
Материјал:
Најлон,Spandex,Памук
Сексуално Сугестивна:
No
Гаќи Тип:
Кратко
Непристојни Слика:
No
боја:
Црна,Беж,Розова,Праска,Пурпурна,Виолетова
Материјал:
Памук & Spandex & Најлон
Пакет:
индивидуални пакет
Стил:
Секси

Најдобри понуди..