• Намалена цена
  • Неодамнешно
KL82 Мода чипка гаќи секси лесна симпатична жените долна облека памук плус големина дама кратко топла продажба
zoom_in

KL82 Мода чипка гаќи секси лесна симпатична жените долна облека памук плус големина дама кратко топла продажба

DEN 142.00 188.64

Количина на стоки
check Тековен

Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.KL82 Мода чипка гаќи секси лесна симпатична жените долна облека памук плус големина дама кратко топла продажба
Добредојдовте на нашата продавница!
ние и ветуваме на клиенти на најдобар квалитет+најдобра цена+најдобра услуга
Внимание : Бидејќи Различни Компјутери Екранот Боите Различно, Бојата На Самиот Објект Може Да Се Разликува Малку Од Горенаведените Слики, Ви Благодариме За Разбирањето!
Драг пријател,Ако не сте сигурни за големината, ве молиме оставете ги вашите големина информации кога ќе го поставите цел, така што ние можеме да ви помогне да се избере вистинската големина.
Големина(cm) : Половината Хип Crotch длабочина
XL : 58cm-95cm 70cm-110cm 24cm
2 XL-4 XL : 60cm-108cm 76cm-125cm 29. Уште еднаш, ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде.5 cm
5 XL-6 XL : 72cm-120cm 90cm-150cm 33cm
Прирачник за грешка при мерење на 1-3 см!
Сите мерења во cm, ве молиме имајте во предвид 1cm = 0. Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.54 см
Превозот :
Парцела ќе биде претежно се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail во рок од 5 работни дена по приемот на плаќање. Нема враќање на средствата обезбедени по 7 дена од купувачот примените предмети. Ви благодариме. Купувачот е одговорен за враќање превозот и ракувањето со трошоците.
Политика На Враќање :
Клиентите треба да се врати ставки во оригиналната состојба во рок од 3 дена ако некој објект е неисправен по приемот. Тоа обично трае 20-30 работни дена да пристигне, но во некои земји тој може да биде малку подолго заради одмор или обичај, локалните испраќање ефикасност или друга причина, па ве молам, мислам дека над, пред да ја изберете. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек.

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Пораст Тип:
Висок Пораст
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
виолетова бисер
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
KL82
Материјал:
Spandex,Памук
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал Состав:
Памук,Spandex
Гаќи Тип:
Кратко
Непристојни Слика:
No
Карактеристики:
Дише
Одговара:
женски гаќи
Големина:
Plus size
Стил:
Секојдневниот

Најдобри понуди..