• Неодамнешно
FORUDESIGNS Секси Жените Камшик долен Веш Гаќи Секси Леопард Печати Жените G-String Кратко Лесна Дами Хип до долна Облека 1 BUC
zoom_in

FORUDESIGNS Секси Жените Камшик долен Веш Гаќи Секси Леопард Печати Жените G-String Кратко Лесна Дами Хип до

DEN 431.52

Количина на стоки
check Тековен


За Нашата Продавница
1. Додадете ни ја вашата омилена продавница листа, се повеќе се изненади и попуст.
2.На дд стоката во вашата шопинг кошничка, добие најдобрата цена во прв пат и да се купи во време.
За Плаќање
1.Можете да платите со Банковен налог, Western Union, Master Card, Visa, Зачувам, Кредитна картичка
2. Ве молиме да ја плати во рок од 5days на цел
За Превозот
1 .Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако вашата уплата е завршен ( празници може да биде продолжен)
стоката ќе пристигне во 5-40 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори.
Гаранција и Гаранција
1.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар.
2.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел.
3.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин. Однапред ви благодариме за вашата corporation.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Се истакна :
1. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава.
2. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Материјал:
Најлон,Полиестер,Spandex
Гаќи Тип:
G-String
Декорација:
Никој
Пораст Тип:
низок Пораст
Шаблон Тип:
Леопард
Број На Модел На:
C1301AM
Материјал Состав:
85% POLYAMIDE 15%SPANDEX
Бренд Име:
FORUDESIGNS
предмети:
жените гаќи
Шема:
жените секси lingeries g убоди
Големина:
S/M/L/XL
Функција:
секси,дише,лесна,spandex
дизајн:
3d печатење долна облека кратко
боја:
Црна
Име:
супер секси дами гаќи

Најдобри понуди..