• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Печатени Цвет Облечи Нова Мода Лето Зглоб Ракав Chiffon се Облекуваат Жените сина Боја Јака со Лак Фустан 815F 30
zoom_in

2017 Печатени Цвет Облечи Нова Мода Лето Зглоб Ракав Chiffon се Облекуваат Жените сина Боја Јака со Лак Фустан

DEN 781.00 868.32

Количина на стоки
check Тековен


$15.29 {0}nbsp;7.8 $11.01 $8.0 $7.98 {0}nbsp;8.0 $11.80 {0}nbsp;10.2 $12.39 {0}nbsp;8.92 $13.9 {0}nbsp;10.2 $12.22 {0}nbsp;9.0 $10.09 {0}nbsp;7.06 $11.15 {0}nbsp;9.59 $10.64 {0}nbsp;7.8 $11.00 {0}nbsp;8.82 $6.49 топла
жешка
Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо Половината ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 113 44.52 88 34.67 54 21.28 37 14.58 60 23.64 М 115 45.31 92 36.25 55 21.67 38 14.97 64 25.22 L 117 46.10 96 37.82 56 22.06 39 15.37 68 26.79 XL 119 46.89 100 39.40 57 22.46 40 15.76 72 28.37 2 XL 121 47.67 104 40.98 58 22.85 41 16.15 76 29.94
Answer : ___________________________ Note :
1.Мерка грешка во рок од 2-4cm е нормално
2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.
3. Како различни компјутери се прикаже со различна боја, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики.
100% Сосема Нов производ се направи од страна на нашата фабрика .Со добар квалитет и подобро workmanshi
Овој материјал ви дава пријатно чувство
Висок Квалитет, Шармантна, Модерен & Удобно
Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!
recommend_tail Купи Сега : $ 11.0 Купи Сега : $ 9.8 Купи Сега : $ 9.3 Купи Сега : $ 21.2 Купи Сега : $ 7.96 Купи Сега : $ 9.63 Купи Сега : $ 7.6 Купи Сега : $ 14.0 Купи Сега : $ 8.2 Купи Сега : $ 7.6 Купи Сега : $ 9.6 Купи Сега : $ 8.9 препорачувам
препорачувам

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Врвка за околу
Бренд Име:
wishesyou четири
Деколте:
О Деколте
Број На Модел На:
815F
Декорација:
Лак
Материјал:
Полиестер,Spandex
Половината:
Природни
Фустани Должина:
Средината На Теле
Сезоната:
Лето
Sleeve Стил:
Редовни
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Печати
НЕМА.:
815F
Боја Класификација:
сина црвена
Големина:
S M L XL 2XL
Стил:
Симпатична

Најдобри понуди..