• Намалена цена
  • Неодамнешно
Цврст и дебели жени летен фустан плус големина лабава повик без ракави V деколте 2017 топла продажба памук, лен долг фустан за женски XT0059
zoom_in

Цврст и дебели жени летен фустан плус големина лабава повик без ракави V деколте 2017 топла продажба памук,

DEN 743.00 1402.08

Количина на стоки
check Тековен


Цврст и дебели жени летен фустан плус големина лабава повик без ракави V деколте 2017 топла продажба памук, лен долг фустан за женски XT0059
!Ве молиме забелешка : Ова е Кинески големини, генерално Помали од Европски и Американски големина 2 големина, кога да нарачате, ве молиме обратете се до големина на табелата .
ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте ме, ние одговор во рок од 24 часа.
Ви благодариме!
големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип S 86 110 33.5 М 90 111 34.5 L 94 112 35.5 XL 98 113 Е 36,5 2 XL 102 114 37.5
1. Азија големина е секогаш мали .ве молиме изберете голем 2 големина
2. Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 1-3cm различни ,вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.
Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Полиестер,Памук
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Резервоар
Бренд Име:
MLUOLANC
Број На Модел На:
XT0059
Фустани Должина:
Средината На Теле
Половината:
Природни
Декорација:
Sashes

Најдобри понуди..