• Намалена цена
  • Неодамнешно
2018 нов Бесплатен Превозот Доведе Молив фустан vestidos плус големина Мода V Јака Лажни Две Копчето Печ Јака Молив Фустан G53
zoom_in

2018 нов Бесплатен Превозот Доведе Молив фустан vestidos плус големина Мода V Јака Лажни Две Копчето Печ Јака

DEN 959.00 1128.48

Количина на стоки
check Тековен

Значи, ако овие земјата, кога се избере ЕМС кои раце да царината, мора да се биде во контакт со царинските и да се справат со тоа, ако не, тоа ќе биде вашата должност. Ви благодарам многу!
Напомена :
1. Ве молиме да користите слична облека да се споредат големина.ви благодариме
Reback
Pls провери стоката кога ќе се добие тоа, доколку стоката се оштетени,pls не го потпише и да го примат .
Бразил,Германија,Италија,Турција за EMS, pls бидете внимателни да го изберат ,за овие земја,стока лесно да се врачен на царината.
Добредојдовте на нашата продавница
Драги пријатели : ние имаме свои фабрика, нашите производи имаат голем број на инвентар, немојте да се грижите за проблемот на инвентар, можете да нарачки директно, доколку сакате да го нарачате повеќе стоки, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде поволна цена, ние поддршка пад на превозот, може да се меша со цел, нашата фабрика се наоѓа во dongguan сити, провинцијата guangdong, ние, главно, се произведува машки и женски јакни, палта, панталони и плетење жените чизми, децата плетени ракавици, ве молиме проверете ја нашата продавница, се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.
*
*
*
*
Плаќање
Ќе може да се плаќаат директно на aliexpress преку ЗАЧУВАМ,тоа е многу безбедно,така pls не се отвори спорот за да не се добие стоки во текот на 30 дена, бидејќи пред да се добие стока aliexpress нема да ми даде пари.
* Бидејќи секој се прикаже различни, може да се исклучи боја.
Повратни информации
Pls љубезно ни даде добар фидбек или 4 или 5 ѕвезди,ако не ви се допаѓа нашата стока, може да не се даде ни повратни информации или контактирајте со нас пред да ни дадете повратни информации, ние ќе се справи со тоа,pls не даде лош повратни информации без да се јавите.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Материјал:
Избрани,Полиестер,Spandex,Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
ENLU
Половината:
Империја
Силуета:
Молив
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Возбудува
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
S M L XL XXL XXXL XXXXL XXXXXL G53
Фустани Должина:
Колено-Должина
Сезоната:
Лето
Деколте:
V Деколте
Стил:
Повик
Погоден за публиката:
Жена, женски, секси жена, мајка, мајка, дама
Големина:
S M L XL XXL XXXL XXXXL XXXXXL
Комбинација:
Еден
Боја:
црвено бела
Популарната елементи:
Крои Lotus leaf
Шема:
геометрија
Стил:
работа

Најдобри понуди..