• Намалена цена
  • Неодамнешно
BHflutter Жените Се Облекуваат Нови 2018 Лето Стил Краток Фустан Цветни Печати Секојдневен Жена Chiffon Фустани Boho Плажа Фустани Vestidos
zoom_in

BHflutter Жените Се Облекуваат Нови 2018 Лето Стил Краток Фустан Цветни Печати Секојдневен Жена Chiffon Фустани

DEN 336.00 479.04

Количина на стоки
check Тековен


Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
О Деколте
Бренд Име:
BHflutter
Број На Модел На:
11
Sleeve Стил:
Резервоар
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Стил:
Бохемски
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Силуета:
Директно
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Шаблон Тип:
Печати

Најдобри понуди..