• Намалена цена
  • Неодамнешно
Плус Големина Фустани За Жени 4XL 5XL 6XL Лето се Облекуваат Секси О Вратот Кратко Sleeve Линија Повик Партија Фустани Жените Облека Vestido
zoom_in

Плус Големина Фустани За Жени 4XL 5XL 6XL Лето се Облекуваат Секси О Вратот Кратко Sleeve Линија Повик Партија

DEN 587.00 733.44

Количина на стоки
check Тековен


• Ве молиме изберете еден од превозот услуга сакате :
(1).
Answer : ___________________________ Note :
1.5 cm,
6 XL : Биста 120 cm, Должината 101 цм, Половината 114 см, Ракави 32 см,
*Забелешка : Оваа облека големината на информации е само за повикување само. Можете да изберете Изразат DHL,UPS-от,дополнителни Превозот на трошоците, Ќе се преземат за 2-7 workdays дена.
Се враќа прифатени во рок : 7 Дена
Наплата дадени како : Размена
Се врати превозот платени од страна на : Купувачот
• Без наплата или враќање ќе бидат обезбедени во согласност со следниве ситуации за објект :
(1) Боја и големина разлика проблеми;
(2) Производ со некои штета поради неправилна работа;
(3) Изми и носење на производи;
(4) долна Облека, како што се првенство баласт , panty без било кој квалитет на прашања.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Ве молиме овозможи 1-3 cm отстапување се должи на прирачник мерка ,ви благодариме за вашиот underatanding !
Димензии : cm (1 cm =0. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ! Ви благодариме!
. Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
Политика На Враќање
• Вашето задоволство е наш врвен приоритет.
Плаќање
Метод
Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на ставање на вашата нарачка
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1) : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние сме многу среќни да комуницира со вас.
Ако не претпоставиме дека враќањето е потребно, ве молиме слободно контактирајте со нас веднаш, а потоа ние ќе обработиме вашето враќање соодветно
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас .
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .

Големина:
XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
GRTXIN
Силуета:
А-Линија
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
X16122005
Материјал:
Полиестер,Памук,Mesh
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Половината:
Природни

Најдобри понуди..