• Намалена цена
  • Неодамнешно
KK160
zoom_in

KK160

DEN 1901.00 3456.00

Количина на стоки
check Тековен


Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Сезоната:
Пролет
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
А-Линија
Декорација:
Шупливи Надвор
Број На Модел На:
KK160
Стил:
Повик
Бренд Име:
EASTQUEEN
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Шаблон Тип:
Шарени
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни

Најдобри понуди..