• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Пролет И Лето Жените се Облекуваат Долги Ракави Tassel Фустан Chiffon Фустан 6XL
zoom_in

2017 Пролет И Лето Жените се Облекуваат Долги Ракави Tassel Фустан Chiffon Фустан 6XL

DEN 475.00 527.52

Количина на стоки
check Тековен


Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Бренд Име:
Лава Tincto
Материјал:
Лен,Chiffon
Стил:
Повик
Силуета:
Лабава
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Tassel
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
О Деколте
Сезоната:
Пролет
Број На Модел На:
Се облекуваат
Пол:
Жените
Стил:
Европа и сад
долго здолниште:
Во здолниште
Здолниште тип:
Голем замав тип
Јака:
Околу Врат
Половината Тип:
Лабава половината
Облека фуста:
Хеџинг
Година на листата / сезоната:
2017 пролет
ткаенина име:
Chiffon
Главните состојки ткаенина:
Лен
Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL

Најдобри понуди..