• Намалена цена
  • Неодамнешно
Жените Лето Пролет Облека мода се Облекуваат Жените Дами секојдневен Чипка Bodycon се облекуваат секси Коктел забава без ракави Мини Фустани
zoom_in

Жените Лето Пролет Облека мода се Облекуваат Жените Дами секојдневен Чипка Bodycon се облекуваат секси Коктел

DEN 293.00 344.64

Количина на стоки
check Тековен


Она Што Ќе Добиете :
1 x Мода се Облекуваат (Не се вклучени половината Појас)
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
Meihuida
Број На Модел На:
жените се облекуваат
Материјал:
Памук,Полиестер,Чипка
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Декорација:
Чипка
Силуета:
Обвивка
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
О Деколте
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Пол:
Жените

Најдобри понуди..