• Намалена цена
  • Неодамнешно
Dispalang Галакси Печатење Деца Ручек Кеси Мали Дами Ручек Кутија За Работа Термички Преносни LunchBag Училиште Храна Контејнер
zoom_in

Dispalang Галакси Печатење Деца Ручек Кеси Мали Дами Ручек Кутија За Работа Термички Преносни LunchBag Училиште

DEN 811.00 1247.52

Количина на стоки
check Тековен


Dispalang Галакси Печатење Деца Ручек Кеси Мали Дами Ручек Кутија За Работа Термички Преносни Lunch Bag Училиште Храна Контејнер
Почитувани Купувачи :
Ако овие не ви се допаѓа,Ние може да го направите вашиот сопствен слики врз основа на нашите торба.
Вие само треба да плаќаат екстра 10 долари за поставување на плаќање.
Само пратете ни слика со висока резолуција можеби повеќе од 1 MB, во Jpg формат.
Можете да поставите цел прв тогаш ние ќе се прилагоди на крајната цена пред да плаќаат за тоа.

Број На Модел На:
Храна Кеси
Бренд Име:
Dispalang
Тип:
2 Лица
Материјал:
Полиестер
Големина:
25*19*8cm
РАКА:
еден рамо
Тип:
Двојно патентите
Пол:
Унисекс
боја:
како на слика
Шаблон Тип:
3D Печатење Кеси
ремени :
прилагодлив
Затворање Тип:
Патентите
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..