• Неодамнешно
(1000pcs/многу) сопствени подарок хартиена кеса со шарени логото печатени
zoom_in

(1000pcs/многу) сопствени подарок хартиена кеса со шарени логото печатени

DEN 31200.00

Количина на стоки
check Тековен


Хартиена кеса со вашите шарени логото печатени на хартија торба , земете подолу за пример
Четири стандардна големина на располагање,ве молиме Изберете големина што треба да се одржи ред
не можете да најдете вашата големина торба? контактирајте со нас за да го прилагодите вашиот големина торба, како и чантата боја
Прилагодено лого торба слика за повикување само
Празна хартија шопинг торба покажува

Големина:
L, M, S, XL
Тип На Објект:
Кеси
Бренд Име:
WAYAZK
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Kraft Хартија
Број На Модел На:
PS-1000-шарени логото
Затворање Тип:
Не Патент
Стил:
Повик
Главен Материјал:
Хартија

Најдобри понуди..