• Намалена цена
  • Неодамнешно
FORUDESIGNS Преносни Пикник Кеси за Ручек Кеси за Девојки Деца 3D Симпатична Миленичиња Мачки Печатење Изолирани Кулер Храна Кеси со Патент
zoom_in

FORUDESIGNS Преносни Пикник Кеси за Ручек Кеси за Девојки Деца 3D Симпатична Миленичиња Мачки Печатење Изолирани

DEN 729.00 911.52

Количина на стоки
check Тековен


Добредојдовте на FORUDESIGNS - Г-дин Миленици Уметност Стилски Продавница
>>>Ручек Кеси
Име : Ручек Кеси Големина : 25*19*8cm Функција : Изолирани кулер ручек кеси Полот : Мажи и жени/ Момчиња и девојки Дизајн : Животно може да биде малку грешка во големината, ве молиме оставете 1-2 см грешка) ви Благодарам
П : Зошто на чевли е мал? Купив 8 нас обично!
A : Нашата големина е различна, ви препорачуваме да ја проверите вашата нога должина пред купување на цел)
П : Како да се избере производи?
A : проверете нив се однесуваат на слики)
П : времето За испорака е скоро, но јас не добиваат моите производи.
А : ве Молиме контактирајте со нас да се прошири на времето, ќе се одговорни за тоа, не грижете се)
П : добив грешка производи / Дека не е она што мислев!
А : ве Молиме контактирајте со нас прво, пред отварање на спорот)
П : што сакате да го направите мојот сопствен дизајн, може ли ?
A : Да, ве молиме контактирајте со нас пред купување на тоа.
Купи Забелешка :
1.Ние обично испратите Кина Пост Воздух Mail, и тоа треба околу 45-60days да пристигне, ве молиме да бидете трпеливи.
2.Да Бразил, тоа може да ви треба повеќе од 60 дена, ве молиме да се разбере поради строгите царинската
3.Ние ќе ја испрати од e Packet да се САД и Русија. Купи повеќе од 2 парчиња, ние ќе ја испрати од e Packet на некои земји.
4.Сите проблеми може да бидат решени доколку можете да контактирате со нас пред отворање на спор или да остават лоши повратни информации)
5.Имаме сопствен ранец и чевли фабрика, добредојдовте пад на превозот и трговија на големо купувачот)))
6.Ви благодариме, ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде подобра услуга) имајте убав ден!
>>>TRAVL КУФЕР МАСКА ( ЗА 20"/24"/28" КУФЕР)
>>>Плажа Флип Апостолки ( Мажи & Жени)
>>>ПОВИК ЗА ОДЕЊЕ ЧЕВЛИ - УНИСЕКС (ГОЛЕМИНА 35-45 )
>>> Училиште Кеси за 3-5 Одделение (16 инчи)
>>>Круг Кеси ( Ранец&Рамо Кеси)
>>Други вреќи можеби ќе сакате :

Број На Модел На:
ручек торба G
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Тип:
2 Лица
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Возрасни/Деца ручек торба
Големина:
25*19*8cm
Шема:
печатење училиштето ручек кеси подароци
се справи со:
Висок Квалитет рачка
Стил:
мода/цртан/повик
Трговија на големо:
Yes
is_customized:
Yes
Карактеристики:
изолација
Складирање:
Храна,Слатки,Ужинка,Млеко,Овошје,Стапчиња За Јадење,Waterbottle

Најдобри понуди..