• Намалена цена
  • Неодамнешно
HUAYI Гроздобер Плоча Број Позадина Уметност ткаенина Новороденче фотографија За Studios Капка Д-7834
zoom_in

HUAYI Гроздобер Плоча Број Позадина Уметност ткаенина Новороденче фотографија За Studios Капка Д-7834

DEN 307.00 480.00

Количина на стоки
check Тековен


Ние брод речиси НАСЕКАДЕ.
Прилагоди На Големината :
Ние, исто така, направи сопствени цел во овие материјали без никакви дополнителни надоместоци, ве Молиме порака нас ако ви треба различна големина или дизајн, сакаме да зборувам со вас.Па прочитајте ги внимателно пред да palce цел
Сликата покажува материјали кои се користат

Големина на :
Најпопуларните големини, треба да се користат за :
1) да дојде во едно парче,без споеви
4ft x 4ft (125cm X125cm)
5ft x 5ft (150cm X150cm)
5ft x 7ft (150cm X220cm)
5ft x 10ft (150cm X300cm)
(Забелешка : 4 X4ft и 5 X5ft големина секогаш има "Нема Кат дел,можете да изберете за појавување на подови во иста големина од нашата продавница.
Ако имате некој одреден датум треба вашата нарачка од или се однесуваат на горенаведените временски рамки нема да биде доволно, едноставно порака нас
и ние можеме да работиме со вас да се обезбеди за време на испорака.
Нашето главно backdrops за Доенчињата,Децата,Возрасни,Семејство,Свадба Фаза,Роденден&Празник Партија,Торта&Храна фотографија. исто така, може да се земе слики со флеш,тогаш брчки повеќе invisable . Сепак, ние може да додадете Grommets
или Пол џебови за мали дополнителни трошоци(ве Молиме да побара ова пред да нарачате).Само ист начин како и железо крпа. ние исто така, обезбеди валани превозот начин,но треба да плаќаат за дополнителни превозот

Карактеристики :
Лесен,лесен за ракување и го носат;
Не-рефлективен;
Интензивна живописни бои и реални детали;
Не џеб;
Компјутер за печатени реализам;
Лесно drapped или обесени права.Ако имате било какви прашања
plz се чувствуваат слободни да convo нас, и ние ќе среќно ви одговори во рок од 24 часа.
не висока Резолуција,па треба далечина да се земе слики
Како да ги отстраните брчките ?
Можете да железо од назад со не висока температура. Ако некој објект што не имаат опција да брод вашата земја, ве молиме контактирајте ме и јас може да го додадете.

Големина (мм):
3x5ft, 4x6ft, 5x7ft, 5x8ft, 5x10ft
Бренд Име:
HUAYI
Број На Модел На:
Д-7834
Стил:
Деца
Пакет:
Yes
Материјал:
ткаенина ткаенина
Тип:
Печатени

Најдобри понуди..