• Намалена цена
  • Неодамнешно
HUAYI Уметност ткаенина Фотографија Жолта Chevron Позадина Портрет Фотографија Новороденчињата Позадина Д-7974
zoom_in

HUAYI Уметност ткаенина Фотографија Жолта Chevron Позадина Портрет Фотографија Новороденчињата Позадина Д-7974

DEN 307.00 480.00

Количина на стоки
check Тековен

исто така, може да се земе слики со флеш,тогаш брчки повеќе invisable .
не висока Резолуција,па треба далечина да се земе слики
Како да ги отстраните брчките ?
Можете да железо од назад со не висока температура.

За Боја :
Ве молиме имајте на ум дека секој компјутер има различни бои и резолуција прилагодувања така бои се прикажани на вашиот екран може да се разликува малку од реалните
печати во зависност од вашите прилагодувања.
Ако имате било незадоволство или проблеми откако доби, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек.Само ист начин како и железо крпа. Ние, исто така среќно понуда изразат превозот опции по барање и ние брзо може да цитат ќе го изразат испорака стапки, ако е потребно.
Сакате да имате среќен шопинг во нашата продавница! Ви благодариме !

Пакет :
Здиплен во пакет стандардно.Ако имате било какви прашања
plz се чувствуваат слободни да convo нас, и ние ќе среќно ви одговори во рок од 24 часа.
Ние брод речиси НАСЕКАДЕ.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот.
Исто така, нема џеб на нејзиниот врв.
Ако имате некој одреден датум треба вашата нарачка од или се однесуваат на горенаведените временски рамки нема да биде доволно, едноставно порака нас
и ние можеме да работиме со вас да се обезбеди за време на испорака.

Како да се откажам од позадина :
Обично Фотографи(вклучително и себеси) користење фотографија позадина прстиња за да висат на овие на трибина. ние исто така, обезбеди валани превозот начин,но треба да плаќаат за дополнителни превозот

Карактеристики :
Лесен,лесен за ракување и го носат;
Не-рефлективен;
Интензивна живописни бои и реални детали;
Не џеб;
Компјутер за печатени реализам;
Лесно drapped или обесени права.

Предмети што не се баш исти како и емисии на веб-страница по печатени.
Сликата ја покажува разликата меѓу веб-сајт покажува и реалните backdrops по печатени
Па не ставајте цел ако не може да прифати разлика.

Големина (мм):
3x5ft, 4x6ft, 5x7ft, 5x8ft, 5x10ft
Бренд Име:
HUAYI
Број На Модел На:
Д-7973
Стил:
Деца
Пакет:
Yes
Материјал:
ткаенина ткаенина
Тип:
Печатени

Најдобри понуди..