• Намалена цена
  • Неодамнешно
HUAYI Пастелни Позадина И Светло Дрво Кат Печатени Позадина Уметност ткаенина Новороденче Позадина Д-9633
zoom_in

HUAYI Пастелни Позадина И Светло Дрво Кат Печатени Позадина Уметност ткаенина Новороденче Позадина Д-9633

DEN 307.00 480.00

Количина на стоки
check Тековен

Па прочитајте ги внимателно пред да palce цел
Сликата покажува материјали кои се користат

Големина на :
Најпопуларните големини, треба да се користат за :
1) да дојде во едно парче,без споеви
4ft x 4ft (125cm X125cm)
5ft x 5ft (150cm X150cm)
5ft x 7ft (150cm X220cm)
5ft x 10ft (150cm X300cm)
(Забелешка : 4 X4ft и 5 X5ft големина секогаш има "Нема Кат дел,можете да изберете за појавување на подови во иста големина од нашата продавница. Сепак, ние може да додадете Grommets
или Пол џебови за мали дополнителни трошоци(ве Молиме да побара ова пред да нарачате).
Материјал
Уметноста Ткаенини : меки,лесни,Лесно да се Свитка & Носат ,поевтини и светлината од платно и винил,
Art Fabric,некое време ние тоа го нарекуваме како тенка винил ,но тоа се многу различни од Винил .

Како да се откажам од позадина :
Обично Фотографи(вклучително и себеси) користење фотографија позадина прстиња за да висат на овие на трибина.
потоа валани 3-4days.И оваа позадина не е водоотпорен, не ја користат водата за чистење, ако тоа е валкано,
можете да користете сува крпа или со четка за да се избрише тоа.
~Добредојдовте на нашата продавница~ Ние сме професионални фотографија позадина производителот.Само ист начин како и железо крпа. Ако некој објект што не имаат опција да брод вашата земја, ве молиме контактирајте ме и јас може да го додадете.)
Сликата покажува различни големини она што ќе биде по печатени
Овој поголема големина е погодна за Свадба Фаза,Одмор и забава Фотографија,Возрасни,Мајчинство и Семејство Фотографија и така натаму.

Производство и Испорака :
Нашата обработка на време е само 4-10 дена!
Во просек, ве молиме овозможи 7-12 работни дена за НАС испораки и 15-60 работни дена за меѓународна испораки
откако вашата позадина цел остава нашиот магацин.
Ние брод речиси НАСЕКАДЕ.Имаме направено се потрудиме да им даде боја опис на секоја позадина.
Ако имате некој одреден датум треба вашата нарачка од или се однесуваат на горенаведените временски рамки нема да биде доволно, едноставно порака нас
и ние можеме да работиме со вас да се обезбеди за време на испорака.

Големина (мм):
3x5ft, 4x6ft, 5x7ft, 5x8ft, 5x10ft
Бренд Име:
HUAYI
Стил:
Деца
Пакет:
Yes
Материјал:
ткаенина ткаенина
Тип:
Печатени

Најдобри понуди..