• Намалена цена
  • Неодамнешно
16pcs за Еднократна употреба партија tablewa Пластични Музички Забелешка Форма Храна Овошје Вилушка Зема во Собата за Дел Корист торта украсување набавка
zoom_in

16pcs за Еднократна употреба партија tablewa Пластични Музички Забелешка Форма Храна Овошје Вилушка Зема во

DEN 56.00 64.80

Количина на стоки
check Тековен

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. 19g
Количина : 16pcs
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење. Ние само брод да се потврди цел адреси. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Спецификации :
Материјал : Пластика
Производ големина : прибл. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Карактеристики :
Уникатен дизајн,16 парчиња овошје предници изберете set.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Време На Испорака :
1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.

Flatware Тип:
Предници
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
VKTECH
Производство:
овошје вилушка
сертификација:
CE / ЕУ
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
129057

Најдобри понуди..