• Намалена цена
  • Неодамнешно
3pcs Круг се справи со Офталмолошки Инструменти Двојно eyelid симулатор Дизајнер Eyelid дизајнер Око сонда Лак сонда Customizer мерач
zoom_in

3pcs Круг се справи со Офталмолошки Инструменти Двојно eyelid симулатор Дизајнер Eyelid дизајнер Око сонда

DEN 1290.00 1842.24

Количина на стоки
check Тековен


1
КОЛИЧИНА : 3 еез Офталмолошки Инструменти
1. Во светот превозот, освен APO/FPO. 2. Повеќето од нашите зделки се промовираат со Бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост воздух mail или aliexpress стандард на превозот. 3. Ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. ве молиме имајте во предвид ( руски клиентот треба да обезбеди целосно име и презиме,примачот име мора да му даде име и презиме : Вклучувајќи : My name+ татко името + family name) 4. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, обично тоа може да потрае околу 15 до 60 дена за поголемиот дел од земјата,ако од 60 дена не се предаде,ние целосно враќање на средствата. освен бразил и некои далечна земја треба потрае околу 60 до 90 дена,оние земја, ако 90 дена не се предаде,ќе целосна наплата. 5. Ако не сте добиле вашиот парцела во рок од 45 дена (бразил и некои далечна земја треба 75 дена) од плаќање, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
1. Позитивни Повратни информации (5 ѕвезди) е многу важен за нас, ве молиме да остават вашиот долго позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди,ние ќе ви ги даде $1 ПОПУСТ или подарок за вашата следна цел. 2. Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.ние ќе се обидеме потрудиме да slove проблеми. 3. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook , ние, исто така, ќе им даде на вашите 5% попуст ПОПУСТ или подарок за вашата следна цел.

Број На Модел На:
J-153
Бренд Име:
nakuyosa
Применливи Фитнес Опрема:
/

Најдобри понуди..