• Намалена цена
  • Неодамнешно
Кристал Обичај уметничко Лизгање Фустани За Девојки Доброто Нов Бренд игри со авијација Фустани За Конкуренција DR4316
zoom_in

Кристал Обичај уметничко Лизгање Фустани За Девојки Доброто Нов Бренд игри со авијација Фустани За Конкуренција

DEN 17282.00 18191.52

Количина на стоки
check Тековен

уметничко лизгање фустан за девојки, игри со авијација фустани за жени, мраз, уметничко лизгање фустани за возрасни, обичај уметничко лизгање фустани за competion, уметничко лизгање фустани.
Сите Видови на големини за вас за цел :
Следните големини за референца :
Возрасни(инчи)
S
М
L
XL
дебелина
55-59
58-62
61-65
65-69
градите
31-34
33-36
35-39
37-41
половината
25-28
26-29
28-31
Од 30-33
хип
34-37
36-39
39-41
40-43
Дете(инчи)
6
8
10
12
14
16
дебелина
38-42
41-45
44-48
47-51
50-54
52-56
градите
21-24
22-25
23-26
25-28
27-30
29-32
половината
17-20
18-21
19-22
21-24
22-25
24-27
хип
23-26
24-27
26-29
28-31
Од 30-33
32-35
Начините да се измери :
l. Ткаенината е избран топлина чуваат, постојаност на боја, пот апсорбира и бојата светла; сосема нов обичај прави уметничко лизгање фустан со појавување на косата scrunchie вклучени.
уметничко лизгање фустан за девојки, игри со авијација фустани за жени, мраз, уметничко лизгање фустани за возрасни, обичај уметничко лизгање фустани дете, мраз, уметничко лизгање фустани.
уметничко лизгање фустан за девојки, игри со авијација фустани за жени, мраз, уметничко лизгање фустани за возрасни, обичај уметничко лизгање фустани дете, мраз, уметничко лизгање фустани. Уметничко лизгање фустани за девојки, уметничко лизгање фустан натпревар , конкуренција игри со авијација д-р Добредојдовте во Мојата Продавница Кристал Обичај уметничко Лизгање се Облекуваат Децата Доброто Нов Бренд Девојки се Облекуваат игри со авијација Конкуренција DR4316 2015 Топла Продажба на Сопствени игри со авијација Фустани За Девојки Со Spandex Убава Нов Бренд уметничко Лизгање Конкуренција Фустани DR256 ofessinal Обичај уметничко Лизгање Фустани За Жени Spandex Нов Бренд Мода уметничко Лизгање Натпревар Облека За Жени DR254 уметничко лизгање фустан за девојки, игри со авијација фустани за жени, мраз, уметничко лизгање фустани за возрасни, обичај уметничко лизгање фустани дете, мраз, уметничко лизгање фустани Опис :
Ние сме големи производители во Кина, секој фустан е направен од страна на дизајнерите кои имаат долгогодишно искуство за правење мраз фустан.

Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Број На Модел На:
DR4316
Бренд Име:
кристал обичај
Материјал:
Spandex,Полиестер
is_customized:
Yes
Карактеристики:
Анти-Pilling, Анти-Смалуваат, Анти-Навремено, Дише, да ги Задржи топлината
Место на Потекло:
Кина
боја:
како фото
Материјал:
Spandex и еластична мрежа
Возрасна Група:
Жените
Објектот:
уметничко лизгање облека за деца
Стил:
Активни
Име на производ:
уметничко лизгање фустан девојки

Најдобри понуди..