• Намалена цена
  • Неодамнешно
Розова Боја Ballroom Фустани За Жени Со Висок Квалитет Дизајн Flamenco Валцер Modren Ballroom Конкуренција Танц Облечи
zoom_in

Розова Боја Ballroom Фустани За Жени Со Висок Квалитет Дизајн Flamenco Валцер Modren Ballroom Конкуренција

DEN 13018.00 16272.00

Количина на стоки
check Тековен


Можете да изберете боја ние може да се ослободи сопствени направени за вас, или за да изберете слика во боја
Можете да изберете големината или изберете слободни сопствени направени големина за вас Нарачување Постапки : Купувачите треба да обезбеди целосни и точни мерења пред да се започне со производство.
Со Нарачување Постапки :
Купувачите треба да обезбеди целосни и точни мерења пред да се започне со производство.
Опис на производот : Стандард Танц Фустани, Ballroom Танцува Конкуренција Фустан, Валцер Танго Flamenco Здолниште, Партија Танцување Носат жена, Конкуренцијата, Стандард, Фаза на Изведба, Часови по Танцување, Или Специјални Прилики
Градник чаши & гаќи под со snap на копчиња.
Ние секогаш нудиме висок квалитет со многу конкурентна цена за вас. Наплата 1.
Превозот Време и Цена -Ние нудиме брод стоки со DHL, UPS-от, ТНТ и FEDEX. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем. Повратни информации ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Нема замена за посебна цел или клиент на дизајнот. Нашите дизајнери ќе се утврди како да ги стави на, па како да се добие најдобар ефект. Размена само за нашите веб-сајт покажува предмети.
Rinestones : Нормално го користите middles Исток камен(Hight Класа стакло), за moe сјај, можете да додадете камења.

боја:
Беж, Црна, Сина, Кафена, Златна, Сива, Зелена, Боја На Слонова Коска, Портокалова, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта
Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Материјал:
Lycra,Spandex,Полиестер
Број На Модел На:
TBL-009
Танц Тип:
Ballroom
Тип на производ :
танц облечи
Материјал :
Lycra
Боја :
Слика во боја или слободни сопствени направени
Пол :
Жените
Големина :
S,M,L,XL,XXL
Соодветна Возраст :
18-40 години возрасни
Погоден Висина :
150СМ,160CM,170CM,180CM
Кориснички :
Yes
Превозот :
Бесплатен превозот

Најдобри понуди..