• Неодамнешно
ballroom валцер танц облечи розова цвет Б-11137
zoom_in

ballroom валцер танц облечи розова цвет Б-11137

DEN 10032.00

Количина на стоки
check Тековен


ballroom валцер танц облечи розова цвет Б-11137
Ние може да направи овој фустан на вашата големина и промените на друг достапни боја која може да ви одговараат најдобро. Ако сакате наменска се облекуваат , треба да контактирате со нас за повеќе детали. Ве молиме ги споделите со нас вашето мерење на големината, ние треба следниве податоци : висина (не носат чевли или други работи), биста, половината, колковите, околу вратот, biceps, armhole, зглобовите, должина на ракав. (Во см или инчен; ве молиме означете) детални метод на специфична големина, ве молиме проверете подолу.
Како да се измери со себе :
Pease задржи мерења во сантиметри ве молам.
Полиестер боја шема
Корејски свила боја шема
Добро направен Танцување фустан од професионални дизајнери ве Направи посебно на големи прилики
1. Matetial : Lycra(горниот дел на телото)+Organza(здолниште)/други
На еластичен материјал ќе им даде доволно за удобно движења.
2. Rinestones : Нормално го користите блискиот исток rhinestones
3. Главни пазар : Америка, Европа, Азија
4. Professinal модерен танц фустан направен од страна
5.Висок квалитет на материјалите направени
6.Мода и удобно
7.Благородна, Елегантен, Шармантна и секси
8.Моден Ballroom фустан дизајн за танцување прилики.
9.Употреба : ballroom танцува, конкуренцијата, ефикасноста, часови по танцување, или специјални прилики.
Предност :
1.Повеќе од 15 години на производство и извоз на танц носии на глобалниот пазар.
2.Професионален дизајн тим, R&D тим и КК тим.
3.Ние сме професионални фабрика, не трговско друштво. Ние нудиме најдобар цена, со висок квалитет на производите.
4.Имаме сопствен танц облека фабрика, гаранција за време на испорака.
5.Снабдувањето со сите видови на танц носии.
6.Љубезно ве молиме да се откажат од нас линија, ако сте заинтересирани за некој од нашите производи. Ние ќе ви даде одговор во рок од 24 работни часа.
контакти

Големина:
S, M, L, XL
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Б-11137
Материјал:
Lycra,Spandex
Танц Тип:
Ballroom Танцува
боја:
прилагодено боја
Големина:
S M L XL
Возрасна Група:
Возрасни лица
сопствени направени:
Yes
Материјал:
Lycra
MOQ:
1 Компјутер
Опис:
ballroom валцер танц облечи розова цвет Б-11137

Најдобри понуди..