• Неодамнешно
Голема Големина S-4XL Мажите Sequins Везови Сина Јакна Долго Дизајн е Инспириран Пејач Супер Ѕвезда Перформанси Танцова Сцена Носат Outerwear
zoom_in

Голема Големина S-4XL Мажите Sequins Везови Сина Јакна Долго Дизајн е Инспириран Пејач Супер Ѕвезда Перформанси

DEN 7152.00

Количина на стоки
check Тековен


Само продаде на грбот,не ги вклучува другите! Нашата големина е Азија големина која е 1-2 димензии помали од НАС/Евра големина. Ве молиме забелешка вашата тежина, висина и градите во вашата нарачка, ние ќе ви испрати точна големина за да се вклопуваат. Инаку, ние ќе ви испратиме големина како цел.
Повеќе добри производи,ве молиме кликнете на следниот линк :
Многу важно : Pls напишете одредување на вашата висина и тежина. ние ќе ви испратиме најдобри големина. Азија Кинески Големина е Помала од НАС или од Европска Големина, ве Молиме изберете поголеми отколку што обично големина. Сите големина детали се 1-3cm толеранција.
За превозот
Ние брод за излез на стоката од страна на Кина Пост Воздух Mail слободни рамките 7days од приемот на вашата исплата. И ние ќе ви ги понудиме следење на број. Ако сакате да ја прими во кратко време, pls контактирате со нас за да испратите се изразат и ќе треба да платат за екстра трошоци. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
За плаќање
Ние ја прифати Кредитна картичка, Western union, Веб Пари, Qiwi паричник.
За повратни информации
Ние ќе ја напушти POSTIVE ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ние го цениме ли да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.
За боја
Сите наши производи се вистинска снимање, но се уште постои хроматска аберација е неизбежна.
За недостатоци
Додека ние се проверуваат производите строго пред пратката, Подготвени да ве прифатат како копчиња не е силна, усогласување малку повеќе, фино тема и така натаму. Платно е топла сребро занает, размена сјајот е нормален феномен.
Политика На Враќање
Вашето задоволство е наша вечна потрага!
Ако постои било каков проблем со стоката која сте ја добиле, pls дозволете ни да знаеме, ние ќе се обидеме најдобро да се реши тоа.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Тип На Објект:
Xinjiang Танц Костим
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex
Број На Модел На:
S-4XL
Бренд Име:
ZIPPIDY
Пол:
Мажи
Стил:
мода, тенок, господин,
користат за:
фаза носат, перформанси, шоу, пејачка, танчерка
Големина:
S-4XL
Потекло:
Кина
Состојба:
Нови

Најдобри понуди..