• Неодамнешно
Прекрасна Боја Исчезнат Од Темно Сина да Бела Возрасни/Девојка Професионални Балет Палачинка Туту Клиент Големина на Палачинка Направена Туту
zoom_in

Прекрасна Боја Исчезнат Од Темно Сина да Бела Возрасни/Девојка Професионални Балет Палачинка Туту Клиент Големина

DEN 13920.00

Количина на стоки
check Тековен

Ве советуваме нашите клиенти за да цел најмалку 25 до 40 дена пред перформанси. Не текот на облека.
Како да се лента :
Биста : Со раце релаксирано на страни, мерка најголем дел од Биста, одржување на мерната лента, паралелно со подот. Сина шалче со бледнее бојата и богата декорација во sequins и монистра го комплетира изгледот на овој прекрасен туту. Десет слоеви бело здолниште е направен со највисок квалитет на нето и се цврсто tacked заедно, така што тие се движат како една со танчерка. Answer : ___________________________ Note :
Туту мерења, се направени без истегнување,+-3cm отстапување.
Боја Исчезнат Од Темно Сина да Бела Страшни Возрасни/Девојка Професионални Балет Палачинка Туту Клиент Големина на Палачинка Направена Туту Овој костим е погоден за висок степен на натпревари и манифестации. Ако купувачот го изберат Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet (само НАС купувачот може да избере на оваа превозот метод) , на туту ќе биде спакувана во пластична кеса и превозот на трошоците, ќе бидат пониски од ЕМС.
Во "шпицот пати" (октомври до февруари) наредби може да бараат дополнително време, поради големиот обем на работа ние искуство. Оваа прекрасна професионални палачинка туту, еден од најдобрите во нашата 2017 колекција, може да се користи за улогата на "Raymonda", "Medora" во "Ле Corsaire" и во многу други класични варијации. Многу ценети.
Единица : CM.
Дебелина : Дебелина во табелата е "половина дебелина". Таму е празник на Кинеската Нова Година обично од средината на Јануари до крајот на Февруари, затоа направете цел 2 месец пред треба да се користи tutus. Pls се кандидира мерната лента од еден рамо надолу под crotch, потоа назад до друг, рамо, halve тоа на крајот
Пакување : Ако купувачот изберете ЕМС превозот начин, ние ќе ја испрати на туту во картонска кутија која ќе безбедно да се задржи на туту во форма. Арм бендови вклучени. Овие облека мерења се совршени за тело мерења +3cm, или -3cm.

Големина:
Customized Size
Танц Тип:
Балет
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex
Бренд Име:
СИТЕ ЗА ТАНЦ
Број На Модел На:
B17035

Најдобри понуди..