• Намалена цена
  • Неодамнешно
Латинска Танц Облечи За Девојки Чипка Врвот&Здолниште Танц Носат Vestido Де Baile Латино Деца Танц Носии Пракса/Конкуренција Фустани
zoom_in

Латинска Танц Облечи За Девојки Чипка Врвот&Здолниште Танц Носат Vestido Де Baile Латино Деца Танц Носии Пракса/Конкуренција

DEN 734.00 781.44

Количина на стоки
check Тековен


Ве молиме изберете ја точната големина, ви благодариме
Големина на Табелата(cm) : 1inch=2.54 см,1 CM=0.393 Инчен
Бидејќи тоа е се мери со рачно изработени, ве молиме овозможи 1-3 cm во големина отстапување.
големина на табелата : (единица : cm) За висина на Врвот должина на Ракав должина Рамо Градите Здолниште должина S 115-125 36 45 24.6 56.8 21.8 М 125-135 38.5 ЗА 47,3 26.2 60 22.9 L 135-145 40.6 49.6 27.8 63.2 24 XL 145-155 42.9 51.9 29.4 66.4 25.1 XXL 155-165 54.2 43.4 31 69.6 26.2
Боја : како на сликата
Мора да се обрне внимание На следниве ситуации : 1. Целосно име : Ако сте руски купувачот . Ве молиме бидете сигурни да го оставите вашето име и презиме , ако не, но може да не ја прими пакет, ние нема да бидеме одговорни 2. Големина : ве Молам да се споредат детали големини со твое , ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење , ви благодариме. 3. Соработка : Ако сакате нашата долгогодишна соработка со добивање на повеќе поволна цена.Ве молиме контактирајте со нас активни.
4. Боја : Поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои покажа дека не може да биде 100% исти со реалните предмети. Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Латински јазик
Материјал:
Spandex,Полиестер
Број На Модел На:
девојки латинска фустан
Пол:
Девојки

Најдобри понуди..