• Намалена цена
  • Неодамнешно
Новиот Дизајн Долги Ракави Црвен Костим Нов Модерен Танц Костим Моден Облека Yangko Танц Носии и Фаза Хор
zoom_in

Новиот Дизајн Долги Ракави Црвен Костим Нов Модерен Танц Костим Моден Облека Yangko Танц Носии и Фаза Хор

DEN 1253.00 2160.00

Количина на стоки
check Тековен


вклучува : врвот + панталони ,не се вклучат и други
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна , ве молиме изберете бизнис експрес
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака до нас ,за Да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
ако пратката може да се ' t пристигнат на време . Ќе контакт со вас .
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM)
Големина(cm)/Етикетата
Висина
Тежина
Биста
Половината
S
155-160
42-50 kg
85
77
М
160-165
50-55 kg
93
84
L
165-170
55-60 kg
100
93
XL
170-175
60-65 kg
107
100
XXL
170-175
65-70 kg
114
107
XXXL
170-175
70-75 kg
120
114
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.39 инчи )
Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .
Како различни мерни методи . Pls прифати грешка околу 2-3cm (Околу 1 Инч )
ПС : ако имате малку масти , pls изберете поголема големина .
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Број На Модел На:
D1109
Пол:
Жените
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Полиестер,Памук
Тип На Објект:
Yangko Танц Костим
Боја Класификација:
Црвена
Големина:
S/M/L/XL/XXL/XXXL

Најдобри понуди..