• Неодамнешно
Латинска Танц Здолниште НАЈЕВТИНИОТ D334 латинска Танц Костим Danse Latine Црна Комбинација Meryl со Износени Чипка Полите Dancewear
zoom_in

Латинска Танц Здолниште НАЈЕВТИНИОТ D334 латинска Танц Костим Danse Latine Црна Комбинација Meryl со Износени

DEN 1919.52

Количина на стоки
check Тековен


Латинска Танц Здолниште НАЈЕВТИНИОТ D334 латинска Танц Костим Danse Latine Црна Комбинација Meryl со Износени Чипка Полите Dancewear
Димензии : cm/инчен ( 2cm на Толеранција е Дозволено )
S : Половината 64-67 / 25.20-26.38 Хип 84-88 / 33.07-34.65, На Висина 47-55 / 18.50-21.65
М : Половината 67-71 / 26.38-27.95 Хип 88-91 / 34.65-35.83, На Висина 47-55 / 18.50-21.65
L : Половината 71-75 / 27.95-29.53 Хип 91-95 / 35.83-37.40, На Висина 47-55 / 18.50-21.65
XL : Половината 75-79 / 29.53-31.10 Хип 95-99 / 37.40-38.98, на Висина 47-55 / 18.50-21.65
2 XL : Половината 79-83 / 31.10-32.68 Хип 99-103 / 38.98-40.55,на Висина 47-55 / 18.50-21.65

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
D334
танц здолниште:
латинска танц здолниште

Најдобри понуди..