• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Бренд Класик Луксузни очила за сонце Жените Поларизирана UV400 Бренд Дизајнер Преголеми Очила за Сонце Женски Oculos De Sol Feminino
zoom_in

2017 Бренд Класик Луксузни очила за сонце Жените Поларизирана UV400 Бренд Дизајнер Преголеми Очила за Сонце

DEN 408.00 680.16

Количина на стоки
check Тековен


798726478117105 Мода очила за сонце US $ 15.28 /парче US $ 13.15 /парче US $ 12.77 /парче US $ 12.95 /парче US $ 12.85 /парче US $ 12.46 /парче US $ 10.44 /парче US $ 17.05 /парче US $ 13.30 /парче US $ 12.49 /парче

Бренд Име:
HD.простор
Стил:
Круг
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана,UV400
Рамка Материјал:
Пластични
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
50mm
Леќа Ширина:
62mm
Број На Модел На:
PB S7812
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Дизајнер:
Жените Познатиот Дизајнер
очила за сонце стил:
Мода,Ретро,Стилски,Гроздобер,На Отворено
Продажба начини:
Мало И Трговија На Големо
очила за сонце функција:
UV400 Заштита ,Анти УВА,UVB
Очила за сонце погоден за лице:
Овална/Рунда/Квадратен облик,сите се соочуваат со

Најдобри понуди..