• Неодамнешно
JackJad 2017 Нова Мода Нерегуларни Транспарентна Рамка Shield Стил Очила За Сонце Кул Гроздобер Бренд Дизајн Сонце Очила Oculos De Sol
zoom_in

JackJad 2017 Нова Мода Нерегуларни Транспарентна Рамка Shield Стил Очила За Сонце Кул Гроздобер Бренд Дизајн

DEN 378.24

Количина на стоки
check Тековен


Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,Тебе,UV400
Рамка Материјал:
Ацетат
Леќа Висина:
57 mm
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
97301
Леќа Ширина:
69 mm
Стил:
штит
Пол:
Мажи
Бренд Име:
JackJad
JackJad Пакување:
Торба,Крпа,Картичка

Најдобри понуди..