• Намалена цена
  • Неодамнешно
DANKEYISI Поларизирана Ретро очила за сонце Мажите Steampunk очила за сонце Гроздобер Круг Машки Бренд Дизајн на Метални очила за сонце Oculos UV400
zoom_in

DANKEYISI Поларизирана Ретро очила за сонце Мажите Steampunk очила за сонце Гроздобер Круг Машки Бренд Дизајн

DEN 486.00 647.52

Количина на стоки
check Тековен


Бренд Име:
DANKEYISI
Стил:
Круг
Оптички Леќи Атрибут:
UV400,Поларизирана
Рамка Материјал:
Легура
Пол:
Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
53mm
Леќа Ширина:
53mm
Број На Модел На:
пареа панк очила за сонце-8095-тркалезни очила
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear

Најдобри понуди..