• Намалена цена
  • Неодамнешно
EZREAL 2017 Нов Бренд Дизајн Бамбус Нога Поларизирани очила за сонце Мажите Дрвени очила за сонце Жените Оригиналното Дрво Сонце Очила EZ022
zoom_in

EZREAL 2017 Нов Бренд Дизајн Бамбус Нога Поларизирани очила за сонце Мажите Дрвени очила за сонце Жените Оригиналното

DEN 596.00 1104.00

Количина на стоки
check Тековен


EZREAL Дрвени очила за сонце

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Ширина:
59
Пол:
Мажи
Леќи Материјал:
Polaroid
Бренд Име:
Ezreal
Број На Модел На:
EZ022
Рамка Материјал:
бамбус
Стил:
овална
Леќа Висина:
48
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,UV400,Поларизирана

Најдобри понуди..