• Намалена цена
  • Неодамнешно
Половина Метал очила за сонце Мажи Жени Бренд Дизајнер Очила Огледало Сонце Очила Мода Gafas Oculos De Sol UV400 Класичен Висок Квалитет
zoom_in

Половина Метал очила за сонце Мажи Жени Бренд Дизајнер Очила Огледало Сонце Очила Мода Gafas Oculos De Sol

DEN 144.00 283.20

Количина на стоки
check Тековен


Висок Квалитет на Половина Метал очила за сонце Мажи Жени Бренд Дизајнер Очила Огледало Сонце Очила Мода Gafas Oculos De Sol UV400 Класичен

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Ширина:
64 mm
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Бренд Име:
Vically
Стил:
Пилот
Оптички Леќи Атрибут:
огледало
Број На Модел На:
660023 очила за сонце
Леќа Висина:
60 mm
Рамка Материјал:
Пластични
Погоден Лице:
Тркалезно Лице,Долго Лицето,Плоштад Лице,Овална Лице
Gende:
Унисекс,Мажи & Жени,Момчиња & Девојки
боја:
црна,кафеава,вино црвено,леопард,зелена,транспарентни...
очила за сонце функција:
UV400 Заштита Од Штетните UVA
степен:
Не степен
очила за сонце, прилагодени:
на располагање
Дизајнер:
Жените Познатиот Бренд Дизајнер
Употреба Предмет:
Купување,Забава,Патувања,Т Шоу,Возење
очила за сонце стил:
Мода,Ретро,Стилски,Гроздобер,На Отворено,Секси

Најдобри понуди..