• Намалена цена
  • Неодамнешно
Очила За Сонце Жените 2018 Огледало Возење Мажите Луксузен Бренд На Очила За Сонце Поени Сонце Очила Нијанси Lunette Femme Glases
zoom_in

Очила За Сонце Жените 2018 Огледало Возење Мажите Луксузен Бренд На Очила За Сонце Поени Сонце Очила Нијанси

DEN 148.00 239.52

Количина на стоки
check Тековен


Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic
Пол:
Жените
Број На Модел На:
XB
Леќа Ширина:
65mm
Леќа Висина:
60mm
Стил:
очила
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
MOSILIN
Рамка Материјал:
Пластични
Style1:
очила со жени
style2:
очила со жени
Style3:
Прекрасна

Најдобри понуди..