• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Нова Имитација Дрвени Боја Прекумерно Пластична Рамка на Високо-одделение Presbyopia Очила Рамка Пролет Читање Очила со Степен
zoom_in

2017 Нова Имитација Дрвени Боја Прекумерно Пластична Рамка на Високо-одделение Presbyopia Очила Рамка Пролет

DEN 303.00 560.64

Количина на стоки
check Тековен


Answer : ___________________________ Note :
Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Bla ck
Браун

Око Рецепт:
+100, +150, +200, +250, +300, +350, +400
рамка боја:
црна, Кафеава
Оптички Леќи Атрибут:
огледало
Пол:
Жени,Мажи,Унисекс
Леќи Во Боја:
Јасно
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Рамка Материјал:
Пластични
Обложување:
HMC
Леќа Висина:
4.4 CM
Леќа Ширина:
5.5 cm
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Спецификација:
55-44-139
Модел:
Имитација на дрво жито
степен:
+1.00 +1.50 +2.00 +2.50 +3.00 +3.50.+4.0
Стил:
Ретро,Целосна рамка
Боја:
Кафеава, Црна

Најдобри понуди..