• Намалена цена
  • Неодамнешно
=КЛАРА VIDA= Високо Квалитетни Алуминиумски Двојно Зрак Целосна Рамка Смола Или Природни Кристал Леќа Читање Очила +1 +1.5 +2 +2.5 +3 +3.5 +4
zoom_in

=КЛАРА VIDA= Високо Квалитетни Алуминиумски Двојно Зрак Целосна Рамка Смола Или Природни Кристал Леќа Читање

DEN 367.00 815.52

Количина на стоки
check Тековен


Листата е со висок квалитет читање очила .Имаме две вид на леќи.Имаме два вида на материјал, леќи ,смола леќи и природни кристал леќа.
НА ОВАА ЛИСТА САМО ПРОДАЖБАТА НА СУПЕР ДОБРА ЦЕНА ЗА ПОВРАТНИТЕ ИНФОРМАЦИИ И СЕ НАДЕВАМ ДЕКА МОЖЕМЕ ДА ИМ СЛУЖИ НА НАЈДОБРИТЕ!
Имаме сила од +1.00 +1.50 +2.00 +2.50 +3.00 +3.50 +4.00 ве молиме, известете сила треба и ние ќе ви го испрати за да одговараат на вашите потреби. Ако не се препорачува ќе испрати default +2.00.
Количината на овој оглас е една ПАРА!!!

Око Рецепт:
+50, +75, +100, +125, +150, +175, +200, +225, +250, +275, +300, +325, +350, +375, +400, +450, +500, +550
рамка боја:
кристал леќи
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Број На Модел На:
LIN-RG-006
Леќа Висина:
3.2 cm
Оптички Леќи Атрибут:
Од тебе
Леќи Во Боја:
Јасно
Пол:
Унисекс,Жени,Мажи
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Ширина:
5.1 cm
Обложување:
HMC
Бренд Име:
Клара Vida
Рамка Материјал:
Легура
сила:
+1.00 +1.50 +2.00 +2.50 +3.00 +3.50 +4.00

Најдобри понуди..