• Намалена цена
  • Неодамнешно
TRIOO Круг Жените Нијанси Мода се Зголеми Злато Огледало очила за сонце Со Слободни Случај 2017 Нов Висок Квалитет Пилот Femal Очила За Сонце
zoom_in

TRIOO Круг Жените Нијанси Мода се Зголеми Злато Огледало очила за сонце Со Слободни Случај 2017 Нов Висок Квалитет

DEN 576.00 959.04

Количина на стоки
check Тековен


Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен,Огледало,UV400
Рамка Материјал:
Легура
Бренд Име:
trioo
Стил:
Пилот
Пол:
Жените
Број На Модел На:
TRIOO-2002 година
Леќа Висина:
53 mm
Леќа Ширина:
55 mm
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Акрилик
Време на пазарот:
2016 година
Толпата:
моден домот
Повод:
Собирање,патување,возење
Функција:
uv400 очила за сонце

Најдобри понуди..