• Намалена цена
  • Неодамнешно
КРАЛСКАТА ДЕВОЈКА 2018 НОВ стил Гроздобер очила за сонце за жените Ацетат Ретро Дизајнер Сонце очила ss113
zoom_in

КРАЛСКАТА ДЕВОЈКА 2018 НОВ стил Гроздобер очила за сонце за жените Ацетат Ретро Дизајнер Сонце очила ss113

DEN 460.00 767.52

Количина на стоки
check Тековен


Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Како може да track my parecl? Y ou може да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) U сали кина пост воздух Пошта ќе ги 15-35days.e Packet зема 7-15days . DHL,Fedex,UPS-от и други изразат зема 3-10days . (некои земји ќе потрае повеќе,за повикување само). вие треба да бидат трпение. 2. Што да правам кога купување заштита времето истекува? Јас f купувањето заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Не за да ја отворите спор пред conacting нашата служба за корисници, доверба во нас, ние можеме да работиме со вас да го поправи тоа и да ви понуди добро решение. 3. Дали има некој царина? У sually ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. 4. Трговија на големо и пад на превозот се двете достапни во нашата продавница ! F или трговија на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. F или пад на превозот,имаме доволно искуство, можеме да испратите наредби за вашите клиенти директно и без било какви промотивни /нашите информации како што ги барате. С или повеќе прашања, можете исто така контактирајте aliexpress услуги на клиентите од страна Ние секогаш ви даде најдобри услуги и soonest одговор...

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Тебе,Анти-Рефлективен,UV400
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
ss113
Стил:
штит
Рамка Материјал:
Бакар
Леќа Висина:
52mm
Леќа Ширина:
60mm
Бренд Име:
КРАЛСКАТА ДЕВОЈКА
пакување листа:
1x рамка, 1x поставите оригиналниот пакет

Најдобри понуди..