• Неодамнешно
Магијата Џинг SD1105 унисекс целосна rim ацетат рецепт очила RX оптички рамки myopia eyewear наочари
zoom_in

Магијата Џинг SD1105 унисекс целосна rim ацетат рецепт очила RX оптички рамки myopia eyewear наочари

DEN 383.52

Количина на стоки
check Тековен

59 индекс PC леќа и 1.
Потоа, само се чека за вашиот RX очила ќе на вашата страна наскоро.74 висок индекс на една визија леќа).
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Секој пар
Како цел еден пар на рецепт очила?
Step1 : Цел на оптички рамка;
Step2 : Изберат соодветни леќа;
Step3 : Испрати вашиот RX(рецепт) до нас преку кратка порака или e-mail .99 САМО!!
Напомена : Багра е за повеќето јасно леќи(освен 1. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат надвор. : Голема продажба SD1105 унисекс целосна rim ацетат RX оптички рамки myopia eyewear наочари рецепт очила
Погоден за прогресивно : да , Боја : ,C63,C107 ,C109,C113 Материјал : actate со метални оптички рамка Од : Шангај Големина : 56-18-138mm
Леќа на табови : 47mm brige : 20mm храмот : 135mm Објектив височини : 36mm
Слики :
Превозот Standard international shipping ( Бесплатен Превозот 12-40days ја прими стоката)
DHL ( 3-7days ја прими стоката
трговија на големо превозот цена ќе биде caculated зависи од цел количество.
Големината На Рамката :
Модел БР.И други барање. Повратни информации е нашиот живот, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение. Ние ќе испрати линк на леќи за вас.
Чекор 4 : Ќе се направи исплата на леќа.Толку е лесно!~
Дополнителни Опции за Леќи :
Леќи на Багра опција $4.
Ве молиме овозможи време за нас. Бидете трпеливи, негативна повратна информација не реши ништо.
Со цел да ви обезбедиме подобра услуга, ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно. Ви благодариме!
. За 300pcs, Картон големина : 80*25*30 CM Бруто Тежина : 12kg
Handimg време
3 дена делење :
Единствена визија очила, очила за сонце, читање очила, bi-фокусна очила ќе биде рака надвор во рок од 3 дена!
7days делење :
Прогресивна леќа, photochromi леќа, екс-сила леќа, на било кои леќи, кои мора да се нарача од фабрика-10days!
Повратни информации
Ние се стремиме кон позитивни повратни информации во сите трансакција, ве Молиме контактирајте не за било какви проблеми околу оваа аукција.

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Рамка Материјал:
Ацетат
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
магијата џинг
Број На Модел На:
SD1105 ацетат оптички рамка
Пол:
Мажи
Sytle:
целосна rim ацетат оптички рамка
Употреба:
ацетат со метални оптички рамка
рамка боја:
C63,C107,C109,C113
Лицето Форма Натпревар:
сите видови на лицето
Рамка Материјал:
ацетат оптички рамка
Храмот Материјал:
ацетат оптички рамка
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..