• Неодамнешно
langford бренд myopia очила за сонце жена поларизирана огледало цветен cateye Рецепт очила за сонце очила готовиот производ 6085
zoom_in

langford бренд myopia очила за сонце жена поларизирана огледало цветен cateye Рецепт очила за сонце очила готовиот

DEN 1824.00

Количина на стоки
check Тековен

Цена објаснување: $38 е еден пар на целосен рецепт очила за сонце, ние обезбеди бесплатна монтажа услуга. Разликата помеѓу 1.56 индекс леќа и 1.61 индекс леќа : 1.61 индекс леќа р elatively потенки,релативно потешко. посебни диоптрија ве молиме јавете се во нашата служба за корисници. 6 бои за options(објектив) : (Погодени од временските како осветленост способност,фактори, како што се,или дури и adifferent резолуција на екранот,таму ќе биде одредена боја,не може да се избегне,notquality.) PLS ни кажете: 1.боја на рамка 2.бојата на леќа 3.вашите специфични рецепт

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Рамка Материјал:
Ацетат
Леќи Материјал:
Polaroid
Стил:
Мачка Очи
Леќа Ширина:
55мм
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
langford
Број На Модел На:
6085
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,Поларизирана,UV400,Анти-Рефлективен
Леќа Висина:
47mm

Најдобри понуди..