• Намалена цена
  • Неодамнешно
Хром Сребро Огледало Поларизирана Замена на Леќи За X Метал XX очила за сонце Рамка УВА & UVB Заштита
zoom_in

Хром Сребро Огледало Поларизирана Замена на Леќи За X Метал XX очила за сонце Рамка УВА & UVB Заштита

DEN 632.00 743.04

Количина на стоки
check Тековен


Ние и ветуваме на Секој цент ќе плати е сосема заслужена. Сите слики се направени автентично страна на PV.
Испорака
Превозот е нормално направи во рок од 1-2 дена по уплатата.
Поштата, Обичаи и Временските услови не се во наша контрола.
Нашите предмети се сите покажува Вистински Бои.3 и EN 1836 : 2005 Стандарди*
*Микрофибер Чистење Облека & Очила Торбичка За Слободни*
*Набавка Не Вклучува Рамка*
Важно
Ако се чувствувате незадоволство во било кој дел, ве молиме да не брзаат да ја напушти негативни повратни информации.
Ако плаќањето не се примени во рок од 7 работни дена по ред, ние го задржуваме правото да ја откаже трансакцијата. Не е Поврзан Со PV И Не Потврдува, Спонзорот Или Поддршка Со заинтересираните страни од овој Производ.9% задоволителна услуга доаѓа до вас. Било Каква Употреба На Oakley Марка Е Само Да Се Опишат Оние Производ.
Политика На Враќање
Ние прифатени се враќа за замена или рефундирање на, ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена по добивањето на објектот. и без било PS процес.Поларизирана Замена на Леќи за X Метал XX
Објектот Карактеристики
*Исполнет Јасност Поларизирана Филм*
*100% UV400 Заштита Од Полно Зраци*
*Анти-Рефлективен слој на пудра од Клучно значење за Отсјај Намалување*
*Hydrophobic Слој за да се Одвратат Прашина и Вода*
*Лесен и Отпорен Материјал со Тешко Обложен Слој*
*Супериорна Острина & Контраст*
*Отпорност на ANSI Z80.
Ни даде шанса, 99.Ако времето за испорака завршува биде подолго отколку што се очекуваше прашуваме за вашето разбирање и трпение.
Ние го избере најдобриот превозот метод на вашата земја, зависи од состојбата на транспорт. Ви благодариме за вашето разбирање. Цената на објектот ќе бидат вратени во целост, но не вклучувајќи го враќање превозот цена.
Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам плаќање само.
Ако не добиете пакет по 30 дена испратени надвор, ве молиме контактирајте со нас, ако има превозот проблем, ние ќе ве известиме ПОБРЗО.

Леќи Во Боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Одговара за X Метал XX
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Бренд Име:
PapaViva
Обложување:
HMC
Боја на Lense :
Хром Сребро.
Погоден :
За Автентични X Метал XX очила за сонце Рамка
Количина:
1 пар
Леќа Технологија :
Поларизирана
Заштита :
100% УВА & UVB

Најдобри понуди..