• Намалена цена
  • Неодамнешно
Желка Дизајнер Инспириран Од Класичен Половина Рамка Horned Полу-Rimless Mens Женска Мода Очила За Сонце Поларизирана Ретро Eyewear 3016
zoom_in

Желка Дизајнер Инспириран Од Класичен Половина Рамка Horned Полу-Rimless Mens Женска Мода Очила За Сонце Поларизирана

DEN 311.00 575.52

Количина на стоки
check Тековен


Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Рамка Материјал:
Ацетат
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Ширина:
52cm
Пол:
Мажи
Стил:
Плоштад
Бренд Име:
EYECRAFTERS
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,Поларизирана
Број На Модел На:
EC3016
Леќа Висина:
44cm

Најдобри понуди..