• Намалена цена
  • Неодамнешно
Жолта Mens UV400 Поларизирани очила за сонце Обработени очила за сонце Возење Rimless Метал Очила Eyewear 3043DM
zoom_in

Жолта Mens UV400 Поларизирани очила за сонце Обработени очила за сонце Возење Rimless Метал Очила Eyewear 3043DM

DEN 362.00 671.52

Количина на стоки
check Тековен


Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Рамка Материјал:
Легура
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Стил:
правоаголник
Број На Модел На:
3043DM
Пол:
Мажи
Бренд Име:
EYECRAFTERS
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,Поларизирана
Леќа Ширина:
66mm
Леќа Висина:
40mm

Најдобри понуди..