• Неодамнешно
Ниски трошоци за 3 75mm Копчето Машина set+ Прилагодливи Круг Машина+100 ја Поставува Pinback Значка компоненти
zoom_in

Ниски трошоци за 3 75mm Копчето Машина set+ Прилагодливи Круг Машина+100 ја Поставува Pinback Значка компоненти

DEN 7200.00

Количина на стоки
check Тековен


3" 75mm Копчето Машина set+ Прилагодливи Круг Машина+100 ја Поставува Pinback Значка компоненти
Производи : 75mm Значка машина Сет
Секој Сет Вклучувајќи :
Значка Машина телото * 1set
Значка Мувла 75mm * 1 сет
Пластични Круг машина *1 компјутер
Пластични Pin назад значка материјал *1 00sets


Тип:
значка на носителот
Бренд Име:
ЈАС L YEVOR
Број На Модел На:
COM-75
правење големина:
75mm круг
Вклучувајќи:
значка машина и мувла и машина и материјал
Други Компатибилни Калапи:
25,32,37,44,50,56,58,75 mm круг
Мувла размена:
Лесно Мувла Размена

Најдобри понуди..