• Намалена цена
  • Неодамнешно
Star Wars Chewey и Хан Соло Уметност Ѓердан keyring ознака cufflink earring
zoom_in

Star Wars Chewey и Хан Соло Уметност Ѓердан keyring ознака cufflink earring

DEN 96.00 183.84

Количина на стоки
check Тековен

Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО.
Ние користиме професионална печатач и висок квалитет на слика хартија за да се обезбеди слика е од одличен квалитет.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www. Само треба на слики и примероци.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.

Главниот Камен Боја:
1Pcs, 10Pcs
Бренд Име:
yaolu
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
25mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди..