• Неодамнешно
Eudora Хармонија Топката Микс Стил Ангел Повикувачот Свири Звук Bola Топки Pendant Ѓердан за Бремени Жени Подарок Шарм DIY Накит
zoom_in

Eudora Хармонија Топката Микс Стил Ангел Повикувачот Свири Звук Bola Топки Pendant Ѓердан за Бремени Жени Подарок

DEN 301.92

Количина на стоки
check Тековен


Состојба : 100% Сосема Нов Хармонија bola pendant
Бел големина : Како се покаже слика
Ѓердан материјал : 30 инчи (за 76cm)
Количина : 1 buc bola pendant и 1 buc ѓердан
Материјал : восок кожа мозок(црна мозок)
ХАРМОНИЈА BOLA е спектар на attrctive приврзоци наменета за бремените mums да се носат ниски во текот на нивниот bellies. На pendant има благотворно свири мелодијата дека ќе се смират бебе по раѓање.
Ангел повикувачот ќе се направи еден убав звук после тресењето. Изберете од осум опции : меморија, зелена и сребрена обвивка, розова и сребрена обвивка, црвена и сребрена обвивка, сребро и сребро обвивка, сина и сребрена обвивка, жолта и сребрена обвивка, сребро срцето pendant. Оваа прекрасна рачно изработени pendant прави најдобар подарок за секоја градина-да-биде и може да се носи пред и долго откако бебето е родено. На Bola Музички Бременоста Pendant е повеќе од само еден ѓердан, тоа им помага да се поврзе мајка и бебе и да го задржи бебето утеши од 20 недели пред раѓањето до и после раѓањето. На ѓердан, исто така може да се користи како старечки ѓердан како бебето може да се игра со pendant чување на бебе во будна состојба да ги врши медицинска сестра.
Ние сме %100 целосно одговорни со нашите предмети,ние имаме свои фабрика,ако ви треба место голема цел или сакате да додадете логото на вашиот предмети,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.
Ви благодариме за доаѓање.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
Eudora Хармонија Топка
Бренд Име:
Eudora
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Функција:
Декорација и да се релаксираат
Материјал:
Сребро Позлатен на бакар, злато позлатен на бакар
Тема:
Бебе & бременоста мама

Најдобри понуди..