• Намалена цена
  • Неодамнешно
IJD8427 Висок квалитет, од нерѓосувачки челик Murano gless Срцето cremation спомен накит pendant keepsake urn пепел ѓердан
zoom_in

IJD8427 Висок квалитет, од нерѓосувачки челик Murano gless Срцето cremation спомен накит pendant keepsake urn

DEN 395.00 395.04

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме ни e - mail.тогаш може да го плати.
Ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Ако ви треба брза испорака од Експрес (EMS, Fed Ex, DHL), plsease да контактирате со нас преку trademanager .ви благодарам многу. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.
добредојдовте на нашата продавница
Ние се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrys
Повеќе од 10 години на производство искуство
Прилагодено дизајн ,слободни гравирање ,
Одличен за по-продажбата на услугата
Пр oduct детали
Точка име : Cremation накит
Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик
Тежина : 12~16g
Функција : Спомен-ѓердан /Пепел Носителот
Пакет : 1pcs во една opp кеси
Методи За Плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат Преку ALIExpress преку Visa,Master Card,Weatern Унија,и Банкарски Трансфери.
Наплата и се Враќа
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, што го има до 15 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Имаат убав ден,ви благодарам за вашата соработка . Ние сакаме да ти даде сите клиенти голем купување искуство,ако имате било какви прашања во врска со нашите производи и можете да контактирате со нас пред да се направи нарачка. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение.Ние ќе ја напушти 5 ѕвезда повратни информации откако уплата
2. Ние ќе се најде на најниска цена за вас!
2.
Пакување Детали
Прашања и Повратни информации
1.Ако сте задоволни со предмети и serviceof нас, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда повратни информации.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.ви благодариме за вашето разбирање однапред. Ние нудиме на големо на услугата,трговија на големо се прифати,можете да додадете оние ви се допаѓа во вашиот количка и го стави на ред ,оставете порака на нас,ние ќе ви даде најдобра цена.

Метална боја:
pendant само, pendant со синџир, ѓердан и кутија, ѓердан кутија инка, 5pcs pendant само
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Бренд Име:
impressjewelry
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
IJD8427
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Накит Тип:
Cremation Накит
Тип На Објект:
Pendant Ѓердани
Pendant капацитет:
1 Кубни Инчи
квалитет:
AAAAA+
Предност:
Не Исчезнат И Не Алергија
Тежина:
About 13g
Пол:
Унисекс
Peckage :
1pcs мали oppbas
Трговија На Големо Бизнис:
Достапен/ Правни Основи Контактирајте Со Нас
Адреса на фабрика:
DongGuan Кина

Најдобри понуди..