• Намалена цена
  • Неодамнешно
Рачно изработени Обичен Чипка Ѓердан Ѓердан Гроздобер Широка Лента Изјава Накит Јака Nacklace За Жените SGL1021
zoom_in

Рачно изработени Обичен Чипка Ѓердан Ѓердан Гроздобер Широка Лента Изјава Накит Јака Nacklace За Жените SGL1021

DEN 75.00 122.88

Количина на стоки
check Тековен


Опис на стока
Материјал : Алуминиумски
Тежина (приближно) : 2.5 g
должина : 32+5cm
Пакување : 1piece/торба
За колку парчиња сакате да се купи : ве Молиме слободно контактирајте со нас ако сакате да се купи повеќе.
Стоката Се Покаже Случај

Должина:
around 37cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Број На Модел На:
SGL1021
Пол:
Жените
Бренд Име:
SexeMara
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Pendant Големина:
Никој
Функција:
preety
Материјал:
Легура

Најдобри понуди..