• Неодамнешно
WT-N912 трговија на големо обичај Fashional дизајн природни peal Со 24K Злато врвот Ѓердан Поставен Бисер fishbone синџир за девојка
zoom_in

WT-N912 трговија на големо обичај Fashional дизајн природни peal Со 24K Злато врвот Ѓердан Поставен Бисер fishbone

DEN 1176.00

Количина на стоки
check Тековен


WT-N912 трговија на големо обичај Fashional дизајн природни peal Со 24 K Вистински Злато Позлатен Ѓердан Поставен Бисер fishbone синџир за девојка
Точка Законик :
WT-N912
Материјал :
Природен Бисер
Големина на :
pendant околу 25~35mm,ѓердан 18"
количина :
5pieces на еден многу.
Заврши :
Злато позлатен на приврзоци остро
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Синџир должина :
18" долг синџир со 25~35mm приврзоци
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид камења, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Метална боја:
Црна Позлатен Пиштол
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
WKT
Број На Модел На:
WT-N912
Материјал:
Школка
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Pendant Големина:
за 30мм
Должина:
18inch
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобри понуди..