• Намалена цена
  • Неодамнешно
Bangrui Етиопија Накит Голем Крст Pendant жолто Злато Исполнет Накит За Жените и Мажите Златна боја Coptic Крстот Pendant
zoom_in

Bangrui Етиопија Накит Голем Крст Pendant жолто Злато Исполнет Накит За Жените и Мажите Златна боја Coptic

DEN 314.00 314.40

Количина на стоки
check Тековен

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.товарни Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail Цел≥$1000 , Бесплатен превозот од Express.
Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку "Мои Пораки" или "Прашајте го Продавачот Прашања" пред да замине неутрален или негативен фидбек.Купувачот одговара за (во случај) сите даночни или ДДВ под никакви околности. Ги задоволи Европскиот стандард 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.Пакет : Opp кеси 5. Понекогаш Воздухопловната може да пропушти некои пакети, ние ќе рефундирање на цена и превозот надомест кога не можете да добиете на вашиот објект.Акции : Во парк точка 6. Или замена на предметот за вас.
Ве молиме прочитајте ја нашата трговска Политика пред се купи, ако вие не се согласувате our trade policy ве молиме не го купи објектот од нас.Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија 4. Клиентот е одговорен за превозот обвиненија за вратени предмети. Време На Испорака :
Преку Експрес : Генерално од 3-7 работни дена.Ако ви се неисправни објектот што сакате да го вратите или попуст. Време На Испорака :
1.Компанијата Alibaba Webesite : Bangrui Етиопија Накит Голем Крст Pendant жолто Злато Исполнет Позлатен Накит За Жените и Мажите Злато Позлатен Coptic Крстот Pendant
Напомена :
Minmum цел>$3 за да може да се меша цел Цел ,Pls плати товарни $1. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Материјал : Месинг 3.100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Ние ќе се справи со рефундирање во 3 работни дена кога ќе се добијат информации од вас. Сите се врати ставки мора да се врати со своите оригинално пакување и додатоци (ако е можно).
Преку Воздух Mail : Генерално 10-30 работни дена. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Меѓутоа, ние секогаш ќе ви даде заслуженото позитивни повратни информации дури и ние не може да се добие истиот.

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Bangrui
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Чешка
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Крстот
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
60030001
Метали Тип:
24K Злато позлатен
обложено:
вакуум позлата
Gurangtee:
Две Години Гаранција
Накит Тип:
Злато Исполнет Позлатен Накит Жени Мажи Злато Позлатен Coptic Крстот Pendant
Е Прилагодена:
Yes
Назад Наоѓање:
Дувачкиот
Материјал:
Бакар
Стил:
Моден
Големина:
8.7*5.7CM

Најдобри понуди..